Konkurs

Wydanie płyty Poland Why Not? planujemy na połowę września, ale do tego czasu mamy dla Was wiele niesamowitych atrakcji! Już 10 czerwca rusza konkurs, w którym nagrodą jest niepowtarzalna szansa wzięcia udziału w teledyskach Patricii Kazadi i Nataszy Urbańskiej dla dwudziestki wytypowanych zwycięzców. Obydwa klipy zostaną nakręcone już w sierpniu w Los Angeles!

Aby wziąć udział w konkursie, należy odwiedzić sklep Esotiq albo pójść do kina Cinema City.Po zakupie dowolnego produktu w Esotiq lub biletu na dowolny film w dniach 10 czerwca – 27 lipca należy wysłać SMS-a pod nr 7255 o treści „PWN.” i po kropce wstawić unikalny kod otrzymany w sklepie (Esotiq) lub biletu (w przypadku kina).

Koszt sms-a wynosi 2,00 zł netto (2,46 zł z VAT) . W odpowiedzi na SMS-a otrzymasz potwierdzenie zgłoszenia w konkursie, unikalny kod uprawniający do wzięcia udziału w kolejnym etapie konkursu, dzwonek w postaci linku WAP Push z super muzyczną nagrodą.

Następnie należy zarejestrować się na stronę www.polandwhynot.com i w zakładce „konkurs” wpisać unikalny kod otrzymany SMS-em oraz wykonać zadanie konkursowe, którym jest propozycja wyrażenia w trzech słowach swoich pragnień i marzeń dotyczących podróży do Los Angeles. Po otrzymaniu informacji telefonicznej od organizatora o przejściu do kolejnego etapu konkursu wybrani wezmą udział w castingu. Castingi, w których liczyć się będą przede wszystkim kreatywność, atrakcyjność i wyjątkowa osobowość, odbędą się w dniach 27. 07 – 10. 08. 2011r., a w jury, oprócz przedstawicieli Rokket Music, zasiądą gwiazdy!

Szczegóły w regulaminie konkursu na stronie www.polandwhynot.com oraz www.esotiq.pl

Weź udział w przygodzie i wyjedź z nami do LA!!