Team produkcyjny
Rob Hoffman

Dorobek Roba Hoffmana zawiera współpracę z artystami takimi jak: Michael Jackson, Phil Collins, Christina Aguilera, Joe Cocker i Janet Jackson. Jako młody inżynier muzyczny Rob pracował nad albumem HIStory. Ponad trzy lata spędził współpracując z Królem Popu. Dla projektu Poland ...Why Not, Rob wyprodukował 11 utworów zaś dla projektu Global One jedną piosenkę.
Brian Allan

to muzyk i producent, od lat odnoszący międzynarodowe sukcesyw branży. Pisał utwory dla artystów, którzy mają na swoim  koncie  liczne  nagrody  i  których  płyty  rozchodzą  się
w milionowych nakładachna całym świecie. Odkrył także i był managerem na początku kariery młodej utalentowanej artystki Skylar Grey - właściwie Holly Brook Hafermann - amerykańskiej producentki muzycznej, autorki piosenek  (napisała   m.in.  dla    Rihanny   „Love   The   Way  You  Lie”)
i piosenkarki, w Polsce znanej z hitów “Where’d you go”, „Coming ../home” i „I need a doctor” z Eminemem. Jest pomysłodawcą muzycznych projektów „Global One” oraz „Poland…  Why    Not?”.   Brian posiada     rozległe    ../kontakty
z gwiazdami, producentami  muzycznymi  i  innymi  kluczowymi  osobami z branży.

 

 

 

Osmo Ikonen

Wykonawca,  piosenkarz,  autor  tekstów,  producent  i  multi-
instrumentalista.   Osmo   zaczął   naukę   gry  na  wiolonczeli
w wieku 6 lat,  od  tamtej  pory  praktycznie  cały  czas  występuje i gra. Dziś potrafi grać  na światowym poziomie na 11 instrumentach. W Finlandii wydał już 2 albumy.  Wszystkie utwory   na   oba   krążki    sam skomponował,    zaaranżował
i wyprodukował co więcej grał na prawie wszystkich instrumentach. Jego drugi album “Heaven Or Hell Is Just A State Of Mind” został niedawno wydany w Niemczech gdzie znakomicie radzi sobie na listach przebojów. Kolejnym krajem gdzie wydany zostanie album Osmo będzie Wielka Brytania. Poza swoją karierą solową Osmo gra także na keyboardzie podczas koncertów Sunrise Avenue. Co więcej, Osmo napisał teksty i zaaranżował wiele piosenek dla najlepszych Fińskich artystów takich jak Sunrise Avenue, Anna    Abreu   czy   Cheek.   Ostatnio   współpracuje    także
z topowym amerykańskim producentem Jimem Beanz’em.
Jan Weckström

(CEO) to przedsiębiorca wizjoner z wieloletnim doświadczeniem korporacyjnym. Zarządzał jednocześnie kilkoma firmami w różnych krajach. Dzięki zdobytym funduszom ze sprzedaży akcji, założył Rokket Music. Wcześniej wspierał również skandynawskich twórców muzycznych, wprowadzając ich utwory na rynki międzynarodowe.

 

 

 

Elisa Yastic

działa w biznesie muzycznym od ponad 20 lat. Karierę rozpoczynała w radio, gdzie  wspierała i promowała artystów. Następnie pracowała ze znanymi na całym świecie zespołami i artystami: MötleyCrüe,  Blondie, Duran Duran, czy Meatloaf. Elisa spędziła dziewięć lat w RCA RecordsiInterscopeRecords, gdzie pracowała z Ronem Fair, słynnym łowca talentów. Przyczyniła się także w znaczący sposób do rozwoju kariery takich gwiazd jak: Christina Aguilera, the Black EyedPeas, Keyshia Cole, czy Vanessa Carlton.
Karolina Kowalczyk

Karolina Kowalczyk (Marketing Director) od 13 lat na rynku mediów. Pracowała w domach mediowych, agencjach reklamowych, telewizji, prasie oraz w jednej z największych firm rynku FMCG w Polsce Foodcare; m.in. Universall McCann, EquinoxMedia /Zenithoptimedia, Bachurski MediaCorp, Telewizja Polsat. Jako Account, Media manager, Dyrektor marketingu lub Mediów i Komunikacji, a także copywriter, tworzyła strategie mediowe i strategie komunikacji, była twórca i produkowała kampanie reklamowe, a także wiele eventów. W ostatnich 6 latach ma na swoim koncie liczne wysokobudżetowe projekty mediowe, w tym kilka nagrodzonym np. EFFIE Awards w 2010r.

Julian Ward-Turner

(Project Director) Przedsiębiorca, który w wieku 21 lat wdrożył w Wielkiej Brytanii swój własny, niepowtarzalny koncept biznesowy w branży muzycznej. W ciągu 3 lat doprowadził do szybkiego rozwoju firmy, pozyskując  umowy na wyłączność z 76 różnymi organizacjami. Julian ma ponad dziesięcioletnie doświadczenie w branży muzycznej, które zdobył w Wielkiej Brytanii oraz ponad dwunastoletnie doświadczenie w szeroko pojętym zarządzaniu. Kierował przedsiębiorstwami wartymi miliony funtów.  Julian to kreatywna osobowość z imponującym zapleczem muzycznym.

 

 
Iga Bielawski

Od najmłodszych lat wychowana w środowisku muzycznym. Współrealizowała projekty muzyczne dla Radia Plus, w tym audycje radiowe. Uczestniczyła w organizacji wielu koncertów muzycznych, brała udział w realizacji teledysków. Doświadczenie managerski zdobyła między innymi pracując w dużych firmach w Stanach Zjednoczonych. Posiada duże doświadczenie w branży mody i stylizacjach sesji zdjęciowych. Studiuje Zarządzanie na Uniwersytecie Warszawskim.